MODUŁ DAHUA PFT3920

287,96

Opis

MODUŁ DAHUA PFT3920

MODUŁ DAHUA PFT3920 Najwazniejsze Cechy Protokoły transmisyjne:IEEE 802.3u 100Base-FXTyp światłowodu: Światłowód jednomodowyMaksymalny zasięg transmisji: 20 kmTransfer: max. 155 Mb/sLiczba potrzebnych włókien: 1 Złącza optyczne: LCŹródło światła / długość fali optycznej: Laser FP – 1550 / 1310 nm (Tx / Rx)Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)Zasilanie: 3.3 V DCTemperatura pracy: -40 °C … 85 °CWaga: 0.02 kgProducent / Marka: DAHUAGwarancja:3 lata Opis Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP. Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.Uwaga! PFT3920 wymaga do współpracy PFT3910.

Dahua: Kable przewody i wtyki

dream machines g1050ti, octet, altair (gwiazda), co to jest pit r, rozliczenie wyniku finansowego księgowanie, kurs wystąpień publicznych, mikroblog kryptowaluty, mikrokontrolery avr język c podstawy programowania pdf, zmiana meta, przesyłek poczta polska, bpmn bramki, przyjdzie koza do woza, dpd list przewozowy druk

yyyyy